Plastová okna

Okna jsou věcí charakteru, neboť odhalují duši domů a jejich majitelů. Vyžadují rozhodnutí, která musí platit mnoho let, často celý život.

Naše firma se zaměřuje na plastová okna, která splňují nejpřísnější kritéria kvality a splňují ČSN EN normy a zároveň se cenově přiklání k možnostem zákazníka, naše nabídka by nebyla úplná bez veškerých doplňků a možnosti nabídnutí i spotřebitelského úvěru šitého na míry zákazníka.

V naší nabídce naleznete:

  • ekologická bezolovnatá plastová okna GL SYSTEM - IGLO 5 se špičkovou 3mm tloušťkou vnějších stěn profilů (dle nejlepší třídy A stanovené v ČSN EN 12608) Profily jsou označeny dle směrnic Evropské únie značkou CE. 
  • ekologická bezolovnatá plastová okna INOUTIC - EXCLUSIV  6-ti komorový profil se špičkovou 3mm tloušťkou vnějších stěn profilů (dle nejlepší třídy A stanovené v ČSN EN 12608) Profily jsou označeny dle směrnic Evropské únie značkou CE. 
  • ekologická bezolovnatá plastová okna INOUTIC - LUXURY 6-ti komorový profil se špičkovou 3mm tloušťkou vnějších stěn profilů (dle nejlepší třídy A stanovené v ČSN EN 12608) Profily jsou označeny dle směrnic Evropské únie značkou CE. 
  • ekologická bezolovnatá plastová okna INOUTIC - ELEGANCE  5-ti komorový profil se špičkovou 3mm tloušťkou vnějších stěn profilů (dle nejlepší třídy A stanovené v ČSN EN 12608) Profily jsou označeny dle směrnic Evropské únie značkou CE. 
  • vchodové dveře - typy a jejich design

Předností našich montáží je osazování oken na kotevní prvky - nevrtáme rámy ( rámy neztrácejí pevnost, stabilitu, neprochází tepelné mosty)

Výrobky nejsou vyrobeny z recyklovaného materiálu. 

Okna se dělají vyrábí v barvách bílá, jednostranný polep a oboustranný polep -  standard - zlatý dub, tmavý dub, mahagon, palisandr, ořech, hnědý čokoládový, winchester xa, zlatý dub, ořech, tmavý dub, macore, mahagon, hnědý čokoládový a antracit.

Zdarma

ZDARMA - doprava*

ZDARMA - konzultace

ZDARMA - kalkulace

ZDARMA - zaměření

*- dle velikosti zakázky

Otevírací doba

Otevírací doba provozovny
na ul. Vídeňská 89 (Ferona), Brno:

Po - Pá : 8.30 - 16.00 hod.
(po domluvě i déle)