Aktuality

11.3.2015

NOVINKA

Jsme autorizovaní prodejci značky Hörmann pro Jihomoravský region.

Neváhejte nás kontaktovat s poptávkou.

 

1.4.2012

NOVINKA

nabízíme Vám nový produkt z řady plastových oken INOUTIC - EXCLUSIV se stavební hloubkou 84 mm, velikosti křídla 84 mm - 6-ti komorový (rovné hrany profilů), se špičkovou 3mm tloušťkou vnějších stěn profilů (dle nejlepší třídy A stanovené v ČSN EN 12608).

Všechny profily jsou vyráběny ekologickou protialergenní formou bez přísad olova a kadmia.

Profily jsou označeny dle směrnic Evropské únie značkou CE.

Profily jsou vyztuženy žárově zinkovanými ocelovými výztuhami s povrchovou úpravou.

Posunutí osy kovací drážky od hrany rámu zvyšuje bezpečnostní vlastnosti okna( odolnost proti vloupání ). vyztuženy žárově zinkovanými ocelovými výztuhami s povrchovou úpravou.

Zasklení izolačním dvojsklem plněným ARGONEM, nebo KRYPTONEM s koeficientem tepelné prostupnosti

U = 1,0 Wm2K-1s teplým rámečkem, se středovým těsněním. Zamezuje rosení skel a vzniku tepelných mostů. Montáž oken se může provádět na 5-komorový podparapetní profil se středovým těsněním.

Celoobvodové kování  Winkhaus s pojistkou proti chybné manipulaci s klikou, se zvedačem křídla, se stříbrnou povrchovou úpravou

 

 

 

1.2.2012 

ZDARMA  porovnání nabídek

Vážení zákazníci,

jelikož se vyskytly firmy, které Vám vypracují cenovou nabídku se zavádějícími cenami – jedná se hlavně o nenacenění některých položek, nebo zavádějící nacenění – naše firma se rozhodla, že Vám na základě Vaší poptávky a cenové nabídky od konkurenční firmy vypracuje porovnání a hlavně kontrolu Vaší cenové nabídky.

Naše cenová nabídka ovšem bude obsahovat:

-           podrobné vypracování a rozpis jednotlivých oken
-           veškeré doplňky dle Vaší poptávky
-          cenu jednotlivých oken
-          cenu příslušenství
-          naší slevu %

 

1.4.2008

Okenní profily třídy A, B a C
Široká nabídka plastových oken a dveří na trhu, mnoho výrobců či dodavatelských montážních firem dává tomuto prostředí vysoce konkurenční náboj. Zákazníkovi pak mnoho možností k výběru.
Snahou některých výrobců je docílit materiálových úspor na výrobku, tím snížit i jeho cenu a dosáhnout konkurenční výhody. V poslední době se na trhu objevili dodavatelé oken vyrobených z úsporné varianty profilů třídy B s tloušťkou stěny pouze 2,5 mm. Zákazník o tom zpravidla nemá replica orologi di lusso v naprosté většině tušení.
Pro zpřehlednění věci a obecnou informovanost uvádíme následující údaje:
Plastové okenní profily se ve smyslu ČSN EN 12608 zařazují do třídy A, B a C.
Profily třídy A mají přesně definovanou tloušťku vnější stěny 3 mm, profily třídy B 2,5 mm a profily třídy C jen 2,3 mm (výrobní tolerance je ±0,2 mm) .
Snižování tloušťky vnějších stěn vede ke zhoršování mechanických vlastností okna a ke snížení životnosti v důsledku rychlejšího opotřebení.
Měření ukázala významný pokles mechanických vlastností u třídy B ve srovnání s třídou A: Pevnost lomu v rozích - pokles až o 25 %.
Průhyb při zatížení větrem - průměrně o 10 % větší.
Průhyb vlastním zatížením v drážce zasklení - větší až o 25 %.
Šroubované spoje (kování) - pevnost o 20-25 % nižší.
Společnost Jiří Šebek - ŠEBrol dodává na trh výhradně okna vyrobená z profilů třídy A. Naší prioritou je spokojenost zákazníků a dlouhodobá funkčnost našich plastových oken.

Zdarma

ZDARMA - doprava*

ZDARMA - konzultace

ZDARMA - kalkulace

ZDARMA - zaměření

*- dle velikosti zakázky

Otevírací doba

Otevírací doba provozovny
na ul. Vídeňská 89 (Ferona), Brno:

Po - Pá : 8.30 - 16.00 hod.
(po domluvě i déle)