Hliník

Neustálé sledování trhu a zároveň intenzivní konzultace s architekty, konstruktéry a montážními dělníky vedlo k dnešnímu sortimentu produktů, které jsou na vysokém vývojovém stupni.

rez hlinikheroal – hliníkový profilový systém se hodí pro všechny druhy staveb, ať se už jedná o velké průmyslové a administrativní budovy nebo rodinné domky, zimní zahrady, či jen zastřešení vchodů, prosklená zádveří a závětří nebo světlíky.
heroal – hliníkový profilový systém nabízí architektům a konstruktérům sortiment  výrobků, které jsou prověřeny dlouholetou praxí a velice dobře se osvědčily u nejrůznějších objektů, na které byly kladeny ty nejvyšší nároky na konstrukční a architektonické řešení. 
Velká oblíbenost u dosavadních zpracovatelů potvrzuje mimořádnou kvalitu produktů-heroal.

Veškeré heroal-profily pro výrobu oken dveří a fasád splňují aktuální požadavky na:

  • vzhled
  • povrchovou úpravu
  • ochranu proti úniku tepla
  • ochranu proti hluku
  • zabezpečení proti vloupání
  • statiku
  • funkčnost
  • kombinovatelnost profilů

Stavební profily jsou vystaveny nepříznivým povětrnostním podmínkám např.: slunci, dešti, teplotním výkyvům nebo exhalátům. Tím nám vzniká problém jak zamezit nežádoucímu blednutí povrchu.

Architekti a stavitelé kladou velký důraz na vysoce kvalitní povrch, který nepodléhá vlivu času. Heroal vyvinul ve spolupráci s výrobci práškových barev a producenty lakovacích linek speciální metodu lakování, která se nazývá heroal-dur3S a která vyhovuje veškerým nárokům na bezvadný a vysoce kvalitní vzhled.
Zvláštností této metody lakování je dodatečné překrytí vysoce kvalitní práškové barvy dvousložkovým bezbarvým lakem, který se společně s práškovou barvou vypálí a chrání stálost barvy před agresivními vlivy počasí a UV zářením.

Vysoce izolovaná Profilsérie 110 E
Okna a dveře

stavební hloubka: 72/82 mm
Prostup tepla: Uf = 1,8 W/(m2 × K)
Zařazení systému: skupina C
Možnost použití: do výšky 100 m
Bezpečnost proti vloupání: WK 1 + 2
Zvuková izolace: do třidy 5
Kování pro Euro-drážku: 12 mm/16 mm

Zdarma

ZDARMA - doprava*

ZDARMA - konzultace

ZDARMA - kalkulace

ZDARMA - zaměření

*- dle velikosti zakázky

Otevírací doba

Otevírací doba provozovny
na ul. Vídeňská 89 (Ferona), Brno:

Po - Pá : 8.30 - 16.00 hod.
(po domluvě i déle)