Dřevěná okna

Dřevo je ideální přírodní surovinou pro moderní okenní a fasádní architekturu.

rez drevoVysoce hodnotným zpracováním povrchové úpravy, které odpovídá oblasti konečného použití, nabízí dřevo jedinečnou barevnou a vizuální mnohotvárnost.

Nabízíme Vám dodávku stavební výplně z vysoce kvalitních lepených třívrstvých profilů IV 68 IV 78. 
Okna jsou osazena celoobvodovým kováním MACO Multi Trend s pojistkou proti chybné manipulaci s klikou, se zvedačem křídla, čtvrtou polohou  kliky pro přivětrání a pátou k mikroventilaci. 
Okapnice na rámu i na křídle. 
Výrobky jsou zaskleny izolačním dvojsklem, dle Vašich požadavků i trojsklem.
Povrchově jsou upraveny impregnací proti plísním, houbám a lakovány kvalitním lazurovacím lakem GORI.

Kvalita našich výrobků je potvrzena atestem Státní zkušebny ve Zlíně.

Již jste se rozhodli, že Vaší otvorovou výplní budou eurookna? Stále však nevíte jakou pro nové okno vybrat dřevinu? Tak se na běžnou nabídku pojďme v krátkosti podívat.

Smrk 
Z používaných dřevin je nejpoužívanější, je totiž nejlevnější. Docela běžně bývá nabízen ať už jako napojovaný nebo ve fixních délkách. Co se tvrdosti týče je jednoznačně nejměkčí. Zkrátka takový běžný standard.

Borovice 
Borovice již patří mezi nadstandartní dřeviny. Ne každá firma ji nabízí. Má vyšší objemovou hmotnost než smrk. Je mastnější, houževnatější a obsahuje více pryskyřice. Na tu je třeba dát pozor. Nadměrně prosmolené kusy nesmí být pro výrobu eurooken použity, protože mohou nastat problémy s povrchovou úpravou. Dodává se ve fixních délkách. Bohužel kvůli velké smolnatosti borovice neposkytujeme záruku na povrchovou úpravu této dřeviny. Pod lazurou se mohou vyskytnout barevné mapy.

Meranti - exkluzivní
Meranti je exotickou dřevinou velice oblíbenou. Má netradiční vzhled a eurookna z meranti vypadají velice pěkně. Dodává se pouze ve fixních délkách. V závislosti na svojí exkluzivitě je i cenově náročnější, než výše spomínané dřeviny.

Povrchová úprava - barvy ( lazury ) 
Používáme ekologické, vodou ředitelné barvy renomované firmy GORI.  Dlouhodobá ochrana z důvodu cíleného a časem prověřeného nátěrového systému, který je buď 3, nebo 4 vrstvý. Z důvodu průmyslové impregnace eliminuje nasákavost vlhkosti, čímž průkazně zaručuje stabilitu ošetřeného prvku. Má vynikající transparentnost a stálost v glasurových odstínech, antiblokační schopnost, dobré protidifuzní vlastnosti(povrch dýchá a propouští vlhkost), vysoké UV odolnost a stálost pigmentů, vysoká odolnost proti povětrnostním vlivům a samozřejmě barvy RAL speciální odstíny dle přání zákazníka.

Zdarma

ZDARMA - doprava*

ZDARMA - konzultace

ZDARMA - kalkulace

ZDARMA - zaměření

*- dle velikosti zakázky

Otevírací doba

Otevírací doba provozovny
na ul. Vídeňská 89 (Ferona), Brno:

Po - Pá : 8.30 - 16.00 hod.
(po domluvě i déle)